Garancia výmeny tovaru po Vianociach

Všetok tovar zakúpený po 1. 11. 2021 je možné po Vianociach vymeniť za akýkoľvek iný dostupný tovar za splnenia týchto podmienok:

1. Tovar je nepoužitý, v originálnom obale, kompletný (vrátane všetkých visačiek) a schopný ďalšieho predaja
2. Zásielku s vráteným tovarom odošlite najneskôr 14. 1. 2022 na adresu Svet hôr, Čajkovského 2, Jihlava 58601, Česká republika

Dostupnosť tovaru


"Skladom" - tovar máme v našom sklade alebo predajni a sme schopní ho okamžite expedovať. Pokiaľ obdržíme objednávku v pracovný deň do 12,00 hodín, zásielku obvykle odosielame ešte v ten istý deň. Objednávky prijaté po 12,00 hodine odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň. Toto pravidlo platí pre platby dobierkou. Pri platbe vopred na účet odosielame zásielku v deň pripísania peňazí na náš účet.

"3-6 dní" -
takto označené položky objednávame u výrobca alebo dovozca, doba odoslania tovaru podľa uvedeného počtu dní. K tejto lehote je potrebné ešte pripočítať čas prepravy podľa zvoleného prepravca (pozri tabuľku nižšie). Môže sa stať, že uvedenú dobu je možné výrazne skrátiť. Ak na tovar ponáhľate, kontaktujte nás, oznámime Vám aktuálnu dodaciu dobu.

"Na dotaz" - u takto označeného tovaru Vám preveríme aktuálnu dostupnosť na základe Vášho dotazu. Na otázky sa snažíme odpovedať obratom. Napriek tomu sa u niektorých položiek môže stať, že preverenie dostupnosti bude trvať aj celý deň.

"Dočasne vypredané" - takto označenú položku momentálne nie je možné dodať, ale je pravdepodobné, že v budúcnosti bude ešte k dispozícii.

"Vypredané" - takto označené položky pravdepodobne už nebude možné dodať.Spôsob dodania, platby, cena dopravy

 

 Spôsob dodania

Hodnota objednávky

Cena dopravy

Termín dodania

Poznámka

Slovenská pošta - platba vopred

0-49,99 Euro

6 Euro

 2-4 pracovných dní od prijatí platby

  tovar odosielame v deň prijatia platby na náš účet

     50 Euro a viac

 

   zadarmo

Slovenská pošta -dobierka

0-49,99 Euro

7 Euro

 2-4 pracovných dní od odoslania

tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po dni objednávky

      50-99 Euro

     1 Euro

100 Euro a viac

zadarmo

Zasielkovňa.sk - platba vopred

     0-49,99 Euro

   3,5 Euro

  2-4 pracovné dny od prijatí platby

  Zásielka bude pripravená k odberu    na  Vami vybranej pobočke  Zaseilkovny.  Bližšie informácie  nájdete nižšie.

   50 Euro a viac

  zadarmo

 Zasielkovňa.sk - dobierka

        0-49,99 Euro

    4 Euro

   2-4 pracovné dny od odoslaní

    Zásielka bude pripravená k odberu         na Vami vybranej pobočke                     Zaseilkovny. Bližšie informácie                         nájdete nižšie.

   50 Euro a viac

  zadarmo

GLS - 

platba vopred

0-49,99 Euro

5 Euro

Odoslanie zásielky v deň prijatia platby. Dodanie nasledujúci pracovný deň (napr. odošleme v pondelok, doručenie v utorok).

tovar odosielame v deň prijatia platby na náš účet číslo

50 Euro a viac

zadarmo

GLS -

dobierka

0-49,99 Euro

6 Euro

Dodanie nasledujúci pracovný deň po dni odoslania (napr. odošleme v pondelok, dorucenia v utorok).

 

tovar odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň po dni objednávky

50-99 Euro

1 Euro

100 Euro a viac

zadarmo

 

Balné neúčtujeme.

Sme platcami DPH v Českej republike, všetky ceny v internetovom obchode www.svethor.sk sú vrátane DPH.Zásilkovna - osobný odber na výdajných miestach

Hlavnou výhodou tohto spôsobu dopravy je nízke poštovné a možnosť vyzdvihnúť si zásielku v mieste svojho bydliska v čase, ktorý Vám vyhovuje. Zoznam výdajných miest nájdete tu. Akonáhle dorazí Váš balíček na pobočku Zásilkovny budete informovaní prostredníctvom SMS o možnosti vyzdvihnutia. Na pobočke potom prevezmete zabalenú zásielku rovnako ako na pošte, s tým rozdielom, že na Zásilkovnách zvyčajne nie je front a vydanie zásielky trvá asi 1 minútu. Zásielka je na výdajnom mieste uložená 7 dní. Na požiadanie možno túto lehotu predĺžiť.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Domů